Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pliusai“

Gastrobaro PLUS PLUS PLUS vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pliusai“

Darbo pobūdis

Reikalavimai darbuotojui

Mes jums siūlome

Mes esame +++

  • kelionė vėlai vakare po darbo - mūsų rūpestis;
  • sportuoti skatinam sporto klubo narystėmis, pasikrauti jėgų juk reikia;
  • mėgsti filmus? Mes irgi! Ir tikrai duosime bilietų, kad pamatytum visus naujausius kino ekranuose.

Be viso šito yra dar daug +++, o vienas didžiausių tavęs jau laukia: pašėlusi ir draugiška komanda!

Skaitai ir supranti, kad tai Tu? Mes norime išgirsti apie tave!

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Puikiai veikianti priedų sistema, todėl visada gali užsidirbti daugiau!

Esame gastrobarai, kuriuose rasi vien tik pliusus: skanius užkandžius + puikius gėrimus + žemiausias kainas mieste + jaukią aplinką + visada gerą muziką. Mus gali drąsiai vadinti taip, kaip liežuviui patogiau – pasirinkome grafišką pavadinimą. Nes kad ir kiek daug minusų per dieną nutiktų, norim, kad atėjęs pas mus taptum optimistu.
informacija apie UAB „Pliusai“
825 €
Vid. atlyginimas bruto
90
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 543 €
25% uždirba 543-771 €
25% uždirba 771-894 €
25% uždirba nuo 894 €