15min Group

Gazas.lt žurnalistas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - 15min Group

Darbo pobūdis

Skaitomiausias naujienų apie automobilius ir motociklus portalas 15min Gazas.lt ieško žurnalisto.

Pagrindinės atsakomybės:

  • naujienų redagavimas;
  • straipsnių rašymas;
  • originalių idėjų generavimas;
  • noras rinkoje būti Nr.1.

Reikalavimai kandidatams

  • Universalumas (rašymas, fotografavimas, filmavimas),
  • Platus akiratis (saugaus eismo, technologijų, auto/motosporto išmanymas),
  • Mobilumas (galimybė dirbti ir iš renginių, ir iš namų ar redakcijos),
  • Pareigingumas, sugebėjimas planuoti laiką,
  • Užsienio kalbų mokėjimas,
  • Svarbiausia - aistra darbui!

Įmonė siūlo

  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • profesionalią komandą bei neformalią aplinką.

Atsiprašome, susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
15min Group

15min Group

„15min Grupė“ vienija žiniasklaidos kanalus „15min“, BNS, „Žmonės“, „zmones.lt“, „Ji“ ir „Legendos“. Visus juos jungia bendra misija – gerai informuota, kritiškai mąstanti ir auganti visuomenė.

"15min Grupė" yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų - su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių, požymių.