Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Generalinio direktoriaus padėjėja (-as) - administratorė (-ius)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - CVbankas.lt klientas

Darbo pobūdis

Pagalba įmonės vadovui kasdienėje veikloje - susitikimų organizavimas, el.laiškų srautų valdymas ir t.t.;
Įmonės dokumentų administravimas;
Sklandaus darbo biure organizavimas, svečių ir klientų priėmimas;
Darbo priemonių ir papildomų naudų administravimas (automobiliai, telefonai ir t.t.);
Švaros ir tvarkos palaikymas biure, pagalba įmonės darbuotojams;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (gali būti neuniversitetinis);
Ne mažesnė nei vienerių metų analogiško darbo patirtis didelėje įmonėje;
Puikūs raštvedybos bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Taisyklinga lietuvių kalba, geros anglų kalbos žinios, kitų kalbų mokėjimas (rusų, lenkų) - privalumas;
Kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
Pozityvumas, iniciatyvumas, nuovokumas;

Įmonė siūlo

Konkurencingą darbo užmokestį;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Draugišką darbo aplinką;

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

CVbankas.lt klientas

Paslaugų srityje veikianti įmonė.