Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo inovacijos"
More about company »

Generalinis direktorius (-ė) (medicininės technikos ir įrangos pardavimai)

Vilnius - UAB "Personalo valdymo inovacijos"

Darbo pobūdis

Įmonės veiklos ir plėtros strategijos įgyvendinimas, veiklos planavimas ir kontrolė;
Įmonės pozicijos rinkoje stiprinimas, pelningumo didinimas;
Asmeniniai pardavimai VIP klientams;
Pardavimų planavimas, jų vykdymo kontrolė, įmonės veiklos rezultatų analizė ir pristatymas akcininkams;
Personalo politikos planavimas ir įgyvendinimas, įmonės veiklos administravimas, finansų valdymo kontrolė.

Reikalavimai

BŪTINA SĄLYGA - vadovavimo medicinine įranga ar technika prekiaujančiai įmonei ar jos pardavimų padaliniui patirtis;
Ne mažesnė kaip 5 metų asmeninė medicininės technikos ar įrangos aktyvių pardavimų patirtis;
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina – medicinos inžinerija, medicina, laboratorinė – inžinerinė technika);
Verslo ir piniginių srautų valdymo ir kontrolės patirtis, geri derybiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
Anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje, mokymus, karjeros perspektyvas;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones;
Vadovo atlyginimą ir metines premijas.

Dešimtus metus dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Mūsų klientas - moderni, didelę medicininės įrangos ir technikos pardavimų rinkos dalį užimanti įmonė.