Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STORENT"
More about company »

GENERATORIŲ PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS

Vilnius - UAB "STORENT"

Darbo pobūdis

  • naujų klientų pritraukimas;
  • klientų konsultavimas ir optimaliausių sprendimų teikimas lankantis objektuose, atliekant matavimus, ruošiant pasiūlymus, vystant projektus bei organizuojant jų realizavimą, montavimą, priežiūrą;
  • sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su esamais bei naujais klientais.

Reikalavimai

  • supratimas apie generatorių grupės produktų galimybes bei pritaikymą;
  • noras dirbti stiprioje ir darnioje komandoje;
  • asmeninės ambicijos, atsidavimas, rezultatai;
  • gebėjimas bendrauti Lietuvių, Anglų ir Rusų kalbomis;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

TARPTAUTINĖ PATIRTIS - garantuojame motyvuojantį atlyginimą, socialinių išmokų paketą ir dalyvavimą tarptautiniuose projektuose.
STIPRI KOMANDA - siūlome darbą profesionalioje, atsidavusioje ir tvirtoje komandoje.
MOKYMAI - užtikriname mokymus ir skatiname mūsų darbuotojų augimą bei tobulėjimą.

Tu turi galimybę dirbti tarptautinėje technikos nuomos kompanijoje, kuri pozicionuojama tarp TOP 3 geriausių nuomos įmonių Baltijos regione, taip pat kompanija išplėtė savo veiklą Suomijoje, Švedijoje ir Rusijoje. Mes siūlome stiprias kompanijos vertybes, kurios padeda siekti net ambicingiausių tikslų ir kurti komandinę dvasią kartu su asmenybės augimo galimybėmis.
Informacija apie UAB "STORENT"
1916 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1415 €
25% uždirba 1415-1737 €
25% uždirba 1737-2035 €
25% uždirba nuo 2035 €
Vadovas: Kęstutis Mikalauskas