UAB „STORENT“

GENERATORIŲ PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS

Vilnius - UAB „STORENT“

Darbo pobūdis

  • naujų klientų pritraukimas;
  • klientų konsultavimas ir optimaliausių sprendimų teikimas lankantis objektuose, atliekant matavimus, ruošiant pasiūlymus, vystant projektus bei organizuojant jų realizavimą, montavimą, priežiūrą;
  • sėkmingas ir ilgalaikis bendradarbiavimas su esamais bei naujais klientais.

Reikalavimai darbuotojui

  • supratimas apie generatorių grupės produktų galimybes bei pritaikymą;
  • noras dirbti stiprioje ir darnioje komandoje;
  • asmeninės ambicijos, atsidavimas, rezultatai;
  • gebėjimas bendrauti Lietuvių, Anglų ir Rusų kalbomis;
  • vairuotojo pažymėjimas.

TARPTAUTINĖ PATIRTIS - garantuojame motyvuojantį atlyginimą, socialinių išmokų paketą ir dalyvavimą tarptautiniuose projektuose.
STIPRI KOMANDA - siūlome darbą profesionalioje, atsidavusioje ir tvirtoje komandoje.
MOKYMAI - užtikriname mokymus ir skatiname mūsų darbuotojų augimą bei tobulėjimą.

STORENT grupė - tai įrangos nuomos kompanija, savo veiklą sėkmingai vykdanti Baltijos šalyse, Švedijoje, Suomijoje ir Rusijoje.
Didelę ir stiprią STORENT komandą sudaro 280 narių. Mes nuolat augame, tobulėjame ir ieškome naujų, entuziastingų ir energingų specialistų, trokštančių siekti didelių tikslų. Stiprią komandą sudaro gabios asmenybės ir stiprios kompanijos vertybės.
Jeigu, pagalvojus apie darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje, pasižyminčioje profesionalumu, kokybe ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimu, jūsų akys nušvinta, tikriausiai esate tas, kurio mes ieškome.
informacija apie UAB „STORENT“
2463 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1884 €
25% uždirba 1884-2042 €
25% uždirba 2042-2556 €
25% uždirba nuo 2556 €