Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Darbintera“

Geodezininkas/Matininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Lentvaris - UAB „Darbintera“

Darbo pobūdis

Pagrindinės atsakomybės:
  • Žemės sklypų kadastriniai matavimai;
  • Topografinių planų rengimas;
  • Kontrolinių geodezinių nuotraukų rengimas.

Reikalavimai

  • Auštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (geodezija, žemėtvarka). Tinka paskutinio kurso studentas (apmokome dirbti);
  • Gebėti dirbti elektroniniu tacheometru ir GNSS (GPS) imtuvu;
  • Mokėti dirbti AutoCad (GeoMap priedas) programomis;
  • Analogiška darbo patirtis žemės sklypų kadastrinių matavimų, topografinių planų rengime (didelis privalumas);
  • B kt. vairuotojo pažymėjimas;
  • Nuosavas automobilis;
  • Motyvacija, atsakingumas ir atidumas;
  • Matininko arba geodezininko pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui atlikti reikalingas priemones;
  • Pilną kuro + amortizacijos kompensavimą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo darbo rezultatų.

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;