Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Inžinerija LT"
More about company »

Geodezininkas

600–1200 Eur
Vilnius - UAB "Inžinerija LT"

Darbo pobūdis

Topografinių ir inžinerinių tinklų nuotraukų rengimas, žemės sklypų geodeziniai bei kadastriniai matavimai.

Reikalavimai

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Darbo patirtis geodezijos ir matininko srityje/geodezininko kvalifikacijos pažymėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą,
Galimybę kelti savo kvalifikaciją,
Visas socialines garantijas,
Neterminuotą darbo sutartį pilnu etatu,
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

600–1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Inžinerija LT“ savo veiklą pradėjo nuo 2011 m., Klaipėdoje. Tačiau šiandien įmonė turi dar tris padalinius, kuriuos įkūrė Vliniuje, Kaune bei Šiauliuose. Inžinerija LT specializuojasi geodezinių (kadastrinių) matavimų srityje, taip pat atlieka ir daugelį kitų su tiksliais matavimais susijusių paslaugų iki statybų ir po jų.
Informacija apie UAB "Inžinerija LT"
810 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Voldemaras Čiunka