Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VĮ "ŽEMĖS ŪKIO INFORMACIJOS IR KAIMO VERSLO CENTRAS"
More about company »

GEOGRAFINIŲ INFORMACINIŲ SISTEMŲ SKYRIAUS SPECIALISTAS

Vilnius - VĮ "ŽEMĖS ŪKIO INFORMACIJOS IR KAIMO VERSLO CENTRAS"

Darbo pobūdis

  • GIS duomenų gamyba ir redagavimas;
  • ortofotografinių nuotraukų ir palydovinių vaizdų dešifravimas;
  • geoduomenų bazių kūrimo ir redagavimo eigos valdymas daugiavartotojiškoje geoduomenų bazėje;
  • patikrų vietoje atlikimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba jam prilygstantis išsilavinimas technologinių, fizinių arba tiksliųjų mokslų srityje (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • gebėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • sugebėjimas dirbti komandoje, iniciatyvumas, atsakingumas ir kruopštumas.

Privalumai:
  • darbo patirtis su geoduomenų bazių kūrimo ir redagavimo eigos valdymo daugiavartotojiškose geoduomenų bazių srityse;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
  • konkurencingą atlyginimą, geras tobulėjimo galimybes.

Valstybės įmonės Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro misija – Žemės ūkio informacinės sistemos, įgalinančios užtikrinti efektyvius administracinius gebėjimus formuojant ir įgyvendinant valstybės žemės ūkio politiką, kūrimas, funkcionavimo užtikrinimas ir tobulinimas.
Informacija apie VĮ "ŽEMĖS ŪKIO INFORMACIJOS IR KAIMO VERSLO CENTRAS"
1253 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
227
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sigitas Puodžiukas