Altus Global Consulting

Ginekologas (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Palanga - Altus Global Consulting

Darbo pobūdis

Mūsų klientas, sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, teikiantis pirmojo ir antrojo lygio paslaugas, ieško Ginekologo (-ės) Palangoje.

Tai augantis Vakarų Lietuvos regiono sveikatos priežiūros įstaigų tinklas, turintis centrus Palangoje, Kretingoje, Rietave bei Klaipėdoje. Jei JŪS – turite gerus bendravimo įgūdžius, mylite savo darbą (ir, žinoma, pacientus), mokate dirbti komandoje, turite idėjų - kviečiame susipažinti!

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Registruota Ginekologo licencija.
  • Puikūs pacientų patikros įgūdžiai.
  • Puikūs bendravimo ir priežiūros įgūdžiai.
  • Užsienio kalbos (anglų arba rusų) žinios.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Puikų darbo užmokestį.
  • Tobulėjimo galimybes.
  • Draugišką ir nuotaikingą kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Mes esame lygių galimybių darbdavys, kuris užtikrina vienodas galimybes kandidatams ir darbuotojams, nepaisant jų lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, pilietybės, kalbos, kilmės, socialinio statuso, religijos, vedybinio ir šeimos statuso, amžiaus, įsitikinimų, narystės politinėse partijose ar organizacijose, taip pat nepaisant kitų veiksnių, nesusijusių su asmens profesinėmis savybėmis.