Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
ID Vilnius

GIS inžinierius - programuotojas

1354-2863 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ID Vilnius

Darbo pobūdis

  • GIS duomenų sluoksnių valdymą ir analizę
  • pasiūlymų rengimą Įmonės informacinių sistemų funkcionavimo ir plėtros, duomenų formavimo, kaupimo ir kt. klausimais
  • WEB aplikacijų sudarymą, kūrimą

Reikalavimai darbuotojui

  • turi aukštąjį IT technologijų, geoinžinerijos, kartografijos mokslų studijų srities išsilavinimą (arba esi paskutinių kursų studentas (-ė))
  • turi darbo patirties programavimo, WEB aplikacijų kūrimo srityse – privalumas
  • išmanai ArcGIS API for JavaScript, ArcGIS API – privalumas
  • esi susipažinęs (-usi) su JavaScript, Python pagrindais
  • turi loginį, analitinį mąstymą
  • esi atsakingas (-a)
  • sugebi dirbti komandoje
  • sugebi mokytis ir turi noro tobulėti

Įmonė siūlo

  • profesionalius ir draugiškus kolegas
  • galimybę mokytis ir tobulėti
  • įdomų, dinamišką darbą, realizuojant ambicingiausius Vilniaus miesto projektus
  • lankstaus darbo galimybes
  • papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio)
  • darbą moderniame biure miesto centre
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį

Atlyginimas

1354-2863 €/mėn. neatskaičius mokesčių
darbo užmokesčio dydis nuo 1354 Eur iki 2863 Eur (neatskaičius mokesčių),
priklausomai nuo turimos kompetencijos ir darbo patirties. Darbo užmokestis susideda ir pastoviosios (bazinės 1354 – 1676 Eur) ir
kintamosios dalių
ID Vilnius

ID Vilnius

ID Vilnius – jau 27 metus Vilniui projektus kurianti įmonė. Mūsų kolektyve dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie teikia miesto duomenų apdorojimo paslaugas, vykdo architektūros, miesto infrastruktūros bei teritorijų planavimo veiklas bei su jomis susijusias technines konsultacijas.

 ✔ MŪSŲ MISIJA​: Kurti subalansuotą ir inovatyvų miestą teikiant 4P paslaugas:​ prognozė/ planavimas/ priežiūra/ pasitenkinimas​

✔ MŪSŲ VIZIJA:​ Intelektualių ir kūrybiškų sprendimų centras sklandžiam miestui​

✔ MŪSŲ VERTYBĖS:​ Kūrybiškumas ir inovatyvumas | Patikimumas | Komandinis darbas​

Jeigu domina karjeros galimybės mūsų įmonėje – susisiekime!

El. paštu:
Telefonu: Mus galite rasti socialiniuose tinkluose LinkedIn, Facebook ir Instagram!
informacija apie ID Vilnius
3021 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
143
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2239 €
25% uždirba 2239-2975 €
25% uždirba 2975-3460 €
25% uždirba nuo 3460 €