Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hnit-Baltic“
More about company »

GIS SPRENDIMŲ ANALITIKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Hnit-Baltic“

Darbo pobūdis

  • Esri programinės įrangos naudotojams teiksite technines konsultacijas, diagnozuosite problemas ir spręsite jiems kylančius techninius klausimus;
  • spręsite technines problemas, susijusias su ArcGIS Enterprise serverių bei kitų susijusių technologijų veikimu verslo sistemose;
  • dirbsite energingoje, pozityviai nusiteikusioje ir bendradarbiaujančioje entuziastų komandoje;
  • registruosite paklausimus CRM sistemoje ir spręsite techninius klausimus;
  • konsultuosite įmonės darbuotojus GIS veikimo ir naujovių klausimais;
  • diagnozuosite programinės įrangos defektus bei teiksite pasiūlymus, kaip ją patobulinti;
  • ieškosite sprendimų ir paaiškinsite juos klientams perteikdami jiems žinias apie ArcGIS Enterprise bei kitų susijusių technologijų diegimą, konfigūravimą ir našumo optimizavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:
  • puikiai gebate bendrauti ir aptarnauti klientus bei turite gerų techninių pakalusimų sprendimo įgūdžių bei analitinių gebėjimų;
  • esate žingeidus ir norite suprasti sistemų administravimą bei problemų sprendimo būdus skirtingose operacinėse sistemose;
  • gebate kantriai, aiškiai ir nuosekliai perteikti techninę informaciją;
  • galite greitai įsisavinti naujas koncepcijas, įsiminti / apdoroti didelį kiekį informacijos bei esate linkęs prisitaikyti prie greitai kintančios darbo aplinkos;
  • turite puikius bendravimo įgūdžius žodžiu ir raštu (lietuvių ir anglų kalbomis);
  • sugebate nusistatyti darbo prioritetus, planuoti darbo laiką ir krūvį;
  • esate baigęs (-usi) aukštąjį universitetinį IT, geografijos, aplinkotyros ar inžinerijos mokslus ar turite susijusių sričių išsilavinimą arba esate šių krypčių paskutinių bakalauro ar magistro studijų kursų studentas.

Būtų puiku, jei turite:
  • patirties programinės įrangos ar techninio klientų aptarnavimo srityje tiesiogiai bendraujant su naudotoju;
  • žinių apie ArcGIS Enterprise architektūrą, GIS taikomasias aplikacijas, funkcionalumą - geoduomenų apdorojimą, geokodavimą, išklotinių kūrimą;
  • žinių apie ArcGIS Pro, Web AppBuilder for ArcGIS, Collector for ArcGIS, ArcGIS GeoEvent Server, ArcGIS Online, mobilius įrenginius/taikomąją programinę įrangą susijusią su GIS.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, karjeros galimybes;
  • reguliarų darbo įvertinimą pagal kvalifikaciją ir rezultatus;
  • galimybę derinti darbą, studijas, mokslinę veiklą;
  • darbuotojų sveikatos draudimą.

Tai yra puiki galimybė susipažinti su naujausiomis Esri technologijomis dirbant techninio konsultanto rolėje. Jeigu Jūs sumanus, žingeidus, prisijunkite prie mūsų komandos, kurios tikslas yra padėti Esri naudotojų bendruomenei.
Hnit-Baltic jau daugiau kaip 25 metus vykdo veiklą ypatingoje srityje. Srityje kur susijungia geografija ir informacinės technologijos. Šiuolaikiniai žemėlapiai yra unikali duomenų analizės ir vizualizavimo forma, turinti išskirtinę savybę – lengvai suprantamu būdu perteikti ir apibendrinti didžiulius informacijos kiekius, kurie gali būti suvokti intuityviai ir akimirksniu.
Hnit-Baltic atstovauja geografinių informacinių sistemų (GIS) lyderius pasaulyje - yra įgaliotoji JAV kompanijos Esri atstovė Baltijos šalyse. Esri jau 50 metų vysto technologijas, kur per geografiją duomenims, turiniui suteikiamas kontekstas, praturtinama informacija ir atliekama analizė. Tai kategorija, kuri sujungia visas informacijos formas – kas ir yra GIS technologijos vertė bei esminis faktorius, nulėmęs, kad „Esri“ technologijas šiandien naudoja 75 % „Fortune 500“ kompanijų, didžioji dalis strateginės reikšmės institucijų ir organizacijų Baltijos šalyse.
Savo CV ir motyvacinį laišką su nuoroda “GIS sprendimų organizacijoms konsultantas” siųskite el.p.: . Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Informacija apie UAB „Hnit-Baltic“
4719 €
Vid. atlyginimas bruto
(5 kartus didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3078 €
25% uždirba 3078-4415 €
25% uždirba 4415-5276 €
25% uždirba nuo 5276 €
Vadovas: Linas Gipiškis