No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Simonos Vasiliauskaitės individuali veikla

Glamping poilsio namelių komplekso vadovas/-ė

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Birštonas - Simonos Vasiliauskaitės individuali veikla

Darbo pobūdis

Visų einamųjų darbų organizavimas bei tinkamo jų atlikimo priežiūra, plėtros darbai, personalo valdymas, bendravimas su klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Noras tapti mūsų veiklos dalimi ir kurti drauge, vizijos matymas ir nuoseklus jos įgyvendinimas, gebėjimas bendrauti tiek su darbuotojais, tiek su mūsų svečiais.
Užsienio kalbos didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Bandomasis laikotarpis pirmi trys mėnesiai

Kuriame poilsio oazę Gamtos apsuptyje, kviečiame svečius apsigyventi Jurtoje ir Kupoluose, siūlome įvairių papildomų paslaugų bei turime Renginių Erdvę sąmoningiems, švietėjiškiems susitikimams.