Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Pimonovų fondo globos namai“

Globos namų direktorius (-ė)

1200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - VšĮ „Pimonovų fondo globos namai“

Darbo pobūdis

Pagyvenusių žmonių, sergančių Alzheimerio liga ar kita senatvės demencija, globos namų darbo planavimas ir organizavimas:
  • Darbuotojų paieška ir atranka
  • Darbuotojų darbo grafiko sudarymas ir kontrolė
  • Gyventojų sveikatos būsenos stebėjimas, bendravimas su įstaigą aptarnaujančiais medikais
  • Ūkinės veiklos organizavimas, sutarčių su paslaugų tiekėjais sudarymas ir kontrolė
  • Komunikacija su kontroliuojančiomis valstybinėmis institucijomis

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina medicininio pobūdžio)
  • Darbo patirtis globos namuose – privalumas
  • Vadybos išmanymas, komunikabilumas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Atjauta sergantiems ir senyviems žmonėms
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Nedidelį, bet draugišką ir profesionalų kolektyvą
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką
  • Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę
  • Tarnybinį automobilį

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir rezultatų

Eugenijos ir Leonido Pimonovų Alzheimerio ligos fondo tikslas – padėti žmonėms, sergantiems centrinės nervų sistemos ligomis, sukeliančiomis demencijos sindromą, pirmiausia – žmonėms, sergantiems Alzheimerio liga. Vaizdingoje Kauno marių pakrantėje ir pušyno apsuptyje fondas įkūrė specializuotus modernius globos namus. Šiuose globos namuose kvalifikuotai prižiūrimi ir slaugomi žmonės, sergantys klastinga Alzheimerio liga ar kitomis senatvės demencijos formomis.

Daugiau informacijos tinklapyje
informacija apie VšĮ „Pimonovų fondo globos namai“
1180 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2018 m.