Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GoMedia"
More about company »

Google AdWords specialistas - ADVANCED lygis

Vilnius - UAB "GoMedia"

Darbo pobūdis

  • Reklaminių kampanijų strategijos kūrimas, vystymas, efektyvumo analizė ir optimizavimas.
  • Reklamos biudžetų planavimas, kontrolė.
  • Ataskaitų kontrolė.

Reikalavimai

  • Reklaminių kampanijų kūrimo, administravimo ir optimizavimo patirtis dirbant su Google produktais.
  • Analitinis mąstymas ir orientacija į rezultatą.
  • Domėjimasis skaitmenine rinkodara.
  • Gebėjimas sekti pokyčius rinkoje.
  • Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Darbas išskirtinėje ir vienoje didžiausių Google Partners agentūroje Lietuvoje.
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
  • Galimybes taikyti visus Google AdWords sistemos funkcionalumus (Beta versijas ir kt)
  • Ambicingą savo srities profesionalų kolektyvą.
  • Darbas biure prestižinėje vietoje.

Privalumai:

Google produktų sertifikatai (Search/Display/Youtube/Mobile/Shopping/Analytics/GTM).
Praktinės žinios dirbant su Google Tag Manager (GTM).
Praktinės žinios dirbant su Google Analytics (tikslų nustatymas, skirtingų reklamos kanalų efektyvumo vertinimas).
Patirtis dirbant su elektroninės komercijos projektais.
Įvairių reklamos platformų išmanymas (Facebook, Instagram Adtarget.me, LinkedIN ir kt.) ir/ar patirtis dirbant su tradicinės žiniasklaidos kanalais.
Kitų užsienio kalbų mokėjimas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Gomedia - Premier Google Partner (SMB)
Specalizuota internetinės reklamos agentūra.