Gorenje Polska Sp. z o.o. offers job:

Gorenje Polska Sp. z o.o.

Mes Hisense /Gorenje tikime, kad viskas, ką mes kuriame, turėtų daryti jūsų gyvenimą geresnį ir linksmesnį. Štai kodėl siekiame, kad naujausios technologijos, per per apgalvotai suprojektuotus ir profesionaliai pagamintus produktus, būtų prieinamos kiekvienam.
Plečiame inovacijų ribas nuo 1969-ųjų.

Penkis dešimtmečius atsidavę kuriame naujoves vartotojų elektronikos srityje. Šiandien esame prekės ženklas Nr. 1 Kinijoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje, o mūsų šaldymo įrenginiai užima antrąją vietą Kinijojos rinkoje. 54 mums priklausančiose įmonėse dirba daugiau kaip 80 000 žmonių , turime 12 tyrimų ir plėtros centrų visame pasaulyje. Vienintelis jų visų tikslas yra pristatyti aukščiausios kokybės, pažangius ir visiems prieinamus produktus kurios pagerintų mūsų vartotojų gyvenimą.
Mūsų įsipareigojimas kokybei.

Mes norime, kad Hisense/ Gorenje produktai jums patiktų ne tik patį pirmą kartą juos įsigijus, bet dar daug metų ateityje. Štai kodėl mums tokia svarbi jų kokybė.

Absoliučiai viskas - nuo griežto kokybės tobulinimo proceso, įsipareigojimo teikti nepriekaištingas aptarnavimo po pardavimo paslaugas iki patikimos visapusės garantijos - daroma tam, kad jūs užtikrintai žinotumėte, jog Hisense/ Gorenje produktai yra tinkamas pasirinkimas jūsų namams.
Inovacijos per patirtį.

Company job ads