Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ECOSERVICE grupė

GPAIS apskaitos specialistas ( - ė )

800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas (-a) už atliekų apskaitos vedimą vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (GPAIS).

Reikalavimai

  • LR aplinkos apsaugos teisinio reglamentavimo išmanymas;
  • Aukštesnysis išsilavinimas aplinkos inžinerijos arba apskaitos srityje - privalumas;
  • Ne mažesnė kaip 1 metų praktinė patirtis pildant GPAIS - privalumas;
  • Gebėjimas analizuoti, apibendrinti ir įvertinti projektų visumą;

Mes jums siūlome

  • 800 Eur, atskaičius mokesčius, darbo užmokestį;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Dalinį kelionės į / iš darbo kompensavimą;
  • Įdomų ir atsakingą darbą;

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1658 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
460
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 958 €
25% uždirba 958-1333 €
25% uždirba 1333-1943 €
25% uždirba nuo 1943 €