Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Xirgo Global“

GPS įrangos montuotojas

900-3364 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava - UAB „Xirgo Global“

Darbo pobūdis

  • GPS transporto stebėjimo sistemos modulių montavimas klientams Lietuvoje
  • Kuro apskaitos įrangos autotransporto priemonėms montavimas
  • GPS įrangos priedų montavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis arba išsilavinimas automobilinės elektronikos srityje
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujas žinias
  • Kruopštumas, atsakingumas, darbštumas
  • Gebėjimas savarankiškai vykdyti darbus bei spręsti problemas
  • Vairuotojo pažymėjimas

Privalumai :
  • Skirtingų automobilių ir įvairių transporto priemonių sandaros išmanymas
  • Gebėjimas kokybiškai sumontuoti įrangą automobilyje
  • Nuosavas automobilis (būtų sudaroma panaudos sutartis)

  • Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo atlikto darbo rezultatų
  • Įdomų ir atsakingą darbą pažangioje, technologinėje įmonėje
  • Mokymus ir profesinio tobulėjimo galimybes

Kontaktai pasiteirauti:

Atlyginimas

900-3364 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Sensata | Xirgo (UAB “Xirgo Global") - is a leading provider of innovative, full-featured, application-specific wireless IoT communication devices. An expansive product line facilitates best-in-class solutions for numerous markets and verticals. With comprehensive in-house engineering capabilities in all key development disciplines, Xirgo consistently delivers compelling solutions to companies in search of ways to become more competitive, improve operational efficiencies, and unlock new revenue streams. In conjunction with our partners, Xirgo has provided world-class solutions in the realm of telematics, fleet management, heavy equipment, asset tracking, usage-based driving, high-risk vehicle finance, cold chain, and rental applications.
informacija apie UAB „Xirgo Global“
3679 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2265 €
25% uždirba 2265-3351 €
25% uždirba 3351-4748 €
25% uždirba nuo 4748 €