Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tututis“
More about company »

Grafikos dizaineris (-ė)

700–1000 Eur
Kaunas - UAB „Tututis“

Darbo pobūdis

Vaikiškų vežimėlių gamintojas „UAB Tututis“ kviečia prie komandos prisijungti GRAFIKOS DIZAINERĮ (-Ę), kuris dirbtų su įmonės vystomų prekės ženklų kūrybiniais ir dizaino sprendimais.
  • Reklaminių skydelių, iliustracijų socialiniams tinklams ir įvairių internetinio puslapio komponentų dizaino kūrimas ir maketavimas;
  • Spaudos projektų (katalogų, parodos stendų, etikečių, instrukcijų, pakuočių) kūrimas, vystymas ir įgyvendinimas;
  • Idėjų generavimas ir dalyvavimas kūrybiniame procese;
  • Produktų nuotraukų, įvairios grafinės medžiagos ir kitų resursų valdymą;

Reikalavimai

  • Profesionalūs įgūdžiai dirbant Adobe Photoshop, CorelDraw, Adobe Illustrator programomis;
  • Ne mažiau nei 3 metų grafikos dizainerio darbo patirtis (darbo patirtis reklamos kūrybos srityje būtų privalumas);
  • Domėjimas pasaulinėmis dizaino tendencijomis;
  • Gebėjimas nustatyti terminus ir jų laikytis;
  • Kruopštumas, kūrybiškumas, atidumas, komunikabilumas;
  • Savarankiškumas, bet kartu gebėjimas dirbti komandoje;

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą, motyvuojantį atlyginimą;
  • Būtinas darbo priemones;
  • Galimybę realizuoti savo žinias, patirtį augančioje įmonėje.

Gyvenimo aprašymus kartu su darbo pavyzdžiais siųskite per darbo skelbimų portalą. Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Įmonė UAB "Tututis" yra vaikiškų vežimėlių gamintoja, sėkmingai auganti jau beveik 20 metų.
Informacija apie UAB „Tututis“
1589 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1246 €
25% uždirba 1246-1438 €
25% uždirba 1438-1753 €
25% uždirba nuo 1753 €
Vadovas: Saulius Petravičius