Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Adface“

Grafikos dizaineris (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Adface“

Darbo pobūdis

Augant klientų ratui, augame ir mes, tad kviečiame jungtis prie mūsų šaunaus Adface reklamos dizaino agentūros kolektyvo ir prisidėti prie jau esamų Lietuvos ir užsienio šalių įmonių prekių ženklų vystymo bei naujų kūrimo.

Reikalavimai

Jei esi talentingas grafikos dizaineris (-ė), greitai ir efektyviai kuri reklaminius skydelius (banerius), taip pat gali pasigirti:

  • Patirtimi (ne mažiau 2 m.) kuriant, maketuojant vizualinę reklamą.
  • Puikiais įgūdžiais dirbant Adobe Photoshop programa, (ADFORM, After Effects programos privalumas).
  • Gebėjimu vadovautis įmonės firminio stiliaus gairėmis.
  • Atsakingumu, kruopštumu, pagarba laikui ir terminams.

Mes jums siūlome

Mainais ir mes turime ką pasiūlyti:

  • Įdomų bei atsakingą darbą draugiškame kolektyve.
  • Puikias darbo sąlygas ir motyvuojantį atlygį.
  • Karjeros galimybes.
  • Įsiliejimą į "Kauno mokslo ir technologijų parko” bendruomenę, KTU slėnyje.
  • Mokymus, seminarus bei renginius, skatinančius asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Laukiame darbų portfolio ir CV.

Informuosime atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

ADFACE - reklamos dizaino agentūra.
informacija apie UAB „Adface“
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.