UAB „Spokso“

Grafikos Dizaineris (-ė) Komercijos Srityje | Grafinių Komunikacijų Dizainas - Fotomanipuliacija

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Spokso“

Darbo pobūdis

Ieškome kūrybiškos asmenybės darbui su skaitmenine grafika komercijos srityje.

Įmonės veikla - prekių ir prekės ženklų kūrimas, prekyba internetu EU ir USA rinkose, marketingas.

Jeigu manai, jog turi pakankamai patirties komercijos srityje, esi ambicinga ir kūrybinga asmenybė, moki dirbti su Adobe Illustrator ir Adobe Photoshop programomis - MUMS TAVĘS REIKIA!

POZICIJAI REIKALINGI ĮGŪDŽIAI BEI DIZAINERIO ASMENINĖS SAVYBĖS:

Grafinių komunikacijų dizainas – gebėjimas perteikti pateiktą temą/emociją/žinutę vaizdiniu formatu ‘paliečiant’ galutinio vartotojo emocijas, bei norus.

Foto manipuliacija – realistiškas nuotraukų redagavimas pagal suplanuotą konceptą.

Kūrybiškumas – gebėjimas generuoti idėjas atspindinčias pateiktą temą.

Savarankiškumas ir atsakingumas – mokėjimas planuoti laiką ir atlikti užduotis sutartam laiko terminui.

DARBO POBŪDIS:

  • pakuočių dizainas
  • produktų dizainas
  • info-grafikos kūrimas esamoms prekėms
  • prekės nuotraukų foto manipuliacija įvairiomis temomis
  • banerių, reklamos skelbimų kūrimas
  • esamų dizainų atnaujinimas, bei korekcijos

Reikalavimai

  • Kūrybinis mąstymas,grafiškai atvaizduojant pateiktas temas
  • Gebėjimas pagrįsti savo idėjas atsižvelgiant į sudarytą pagal galutinio vartotojo poreikius bei norus planą
  • Gebėjimas atrinkti grafinę medžiagą internete ir pritaikyti ją savo kūrybos procesui
  • Patirtis pritaikant šriftus, spalvas, bei grafikos elementus komerciniams projektams
  • Iliustracijų kūrimas, bei piešimas ranka būtų privalumas
  • Patirtis fotografijoje (fotografinė vizija) būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbas su įvairiais grafikos dizaino projektais
  • Galimybė auginti ir tobulinti savo profesinius įgūdžius bei išreikšti savo kūrybiškumą
  • Patogią, bei draugišką darbinę aplinką
  • Visus reikiamus darbo įrankius
  • Darbo atlygį atitinkantį kandidato kompetencijas

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas

Įmonė veikla: prekių importas į užsienio šalis, prekių pardavimas užsienio šalyse internetu, prekių bei prekės ženklų kūrimas, reklama ir marketingas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Spokso“
1733 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.