BĮ UAB „INEZA“

GRAFIKOS DIZAINERIS (-Ė) - VIDEO TURINIO KŪRĖJAS (-A)

2148-2975 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - BĮ UAB „INEZA“

Darbo pobūdis

  • Reklamos dizaino kūrimas
  • Vizualinės medžiagos adaptavimas skirtingoms rinkoms
  • Naujų dizaino idėjų pateikimas ir įgyvendinimas
  • Įvairių konceptų ir vizualinių dizaino sprendimų kūrimas komunikavimui socialiniuose tinkluose

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (grafikos dizaino, meno srityje)
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis dizaino srityje
  • Darbas reklamos kūrimo srityje su paslaugų/produktų pardavimu (privalumas)
  • Domiesi grožio sritimi, kūrei dizainą moterims skirtiems produktams (privalumas)
  • Moki dirbti Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro or After Effects
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, leidžiantys dirbti tarptautinėje komandoje
  • Geras anglų kalbos žinias žodžiu ir raštu (C1)
  • Kūrybiškumas, atidumas detalėms, vidinis estetikos pajautimas
  • Greitas darbo tempas
  • Domėjimasis socialinių tinklų reklamos tendencijomis

Nuoroda į darbų portfolio BŪTINA.

Įmonė siūlo

1. Siūlome hibridinio darbo galimybę;
2. Ypatingas nuolaidas įmonės produktams;
3. Draugiškas kolektyvas, įmonės renginiai, mokymai;
4. Galimybė dirbti pagal freelance arba darbo sutartį.

We offer to you:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2148-2975 €/mėn. neatskaičius mokesčių

The story of DIDIER LAB began in Paris, France. It’s a global expanding brand, offering professional nail care products, nail art products, a professional training academy and beauty services for nails. An important element of products is the seductive rich color palette and special attention to the conservation and protection of the nail plate.
informacija apie BĮ UAB „INEZA“
2174 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% higher than LT average)
45
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1349 €
25% uždirba 1349-1818 €
25% uždirba 1818-2722 €
25% uždirba nuo 2722 €