UAB „We deliver“

Grafikos dizaineris (-ė)

Vilnius - UAB „We deliver“

Darbo pobūdis

Tu žiūri į reklamą ne tik vartotojo žvilgsniu. Esi kūrybiškas (-a). Turi skonį, meninį ir estetinį suvokimą, kurį gali perteikti vaizdu.
Neturi daug patirties grafinio dizaino srityje? Ne bėda! Jeigu turi užsidegimo ir motyvacijos - visko išmokysime.

  • Tau reikėtų kurti reklaminę, pardavimų skatinimo medžiagą;
  • Savo sukurtus maketus turėtum paruošti spaudai arba talpinimui internete;
  • Banerių, brandpage įmonės internetiniams puslapiams kūrimas, GoogleAdwords banerių kūrimas, WEB dizaino elementai;
  • Įmonės įvaizdžio formavimas, darbas su socialiniais tinklais tau turėtų būti nesvetimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimai naudotis grafinio redagavimo programomis. Tikimės, jog turi patirties dirbant su Adobe programų paketu: Photoshop, Illustrator, InDesign. Didelis privalumas jeigu išmanai Adobe After Effects, Adobe XD;
  • Estetinis suvokimas, stiliaus pajautimas;
  • Domėjimasis interneto naujovėmis ir inovatyviomis digital dizaino tendencijomis.

Mes Tau siūlome

  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros profesinėje srityje;
  • Darbą šiuolaikiškoje, prestižinius apdovanojimus pelniusioje įmonėje;
  • Galimybę teikti pasiūlymus ir didžiuotis juos įgyvendinus;
  • Išskirtinę patirtį dirbant su profesionaliais rinkos analitikais, pardavimų vadybininkais bei SEO specialistais;
  • Modernią ir kūrybišką darbo aplinką, jaunatvišką ir motyvuojantį kolektyvą.

Jei turi savo grafinio dizaino darbų pavyzdžių, mes labai norime juos pamatyti. Nepamiršk pridėti jų prie savo CV.

Taip gyvena FCR MEDIA LIETUVA:

informacija apie UAB „We deliver“
2650 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1577 €
25% uždirba 1577-2431 €
25% uždirba 2431-3197 €
25% uždirba nuo 3197 €