IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Grafikos dizaineris (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - IĮ K.Mickevičiaus leidykla „Briedis“

Darbo pobūdis

Leidykla „Briedis“ ieško grafikos dizainerio (-ės) įvairių leidinių dizainui kurti – knygos stiliaus kūrimui, viršelių kūrimui, maketavimui ir t.t.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas grafinio dizaino ar artimoje srityje;
  • Darbo patirtis leidinių dizaino srityje;
  • Pateikti savo kurtų darbų pavyzdžių.

Pretendentas turėtų būti:
Darbštus, kruopštus, kūrybiškas, turėti meninį skonį (netolimą dabar leidykloje esančiajam), noriai ir lanksčiai dirbti komandoje, gebėti dirbti savarankiškai, spėti laiku atlikti paskirtus darbus.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą;
  • Augantį atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Darbo laikas – pusė arba visa darbo diena (pagal susitarimą).
Atlyginimas nuo 900 €/mėn. į rankas.
Pakviesime į pokalbį tik atrinktuosius kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Leidykla „Briedis“ () yra viena didžiausių leidyklų Lietuvoje. Specializuojasi mokyklinėje leidyboje, kartografijoje, rimtojoje istorijoje. Didžiausią dalį sudaro originali, leidykloje sukurta produkcija, todėl kūrybiškumas ir iniciatyvumas – neatskiriama kasdienio darbo dalis.