UAB „Personalo valdymo sistemos“

Grindų dangų klojėjas - pameistrys (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo pobūdis:

PVC ir kiliminių grindų dangų klojimas objektuose;
Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir terminus.

Reikalavimai:

Turėti kelių metų analogiško darbo patirtį;
Arba turėti norą išmokti kloti PVC ir kilimines grindų dangas objektuose ir tapti geru specialistu;
Galimybę kartais išvykti į komandiruotes Lietuvoje;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Sąžiningumas ir noras dirbti.

Mes jums siūlome:

Visą informaciją, mokymus ir priemones reikalingas darbui;
Draugišką kolektyvą ir teisingą požiūrį į darbuotoją.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai nuo atliktų darbų ir nuo kvalifikacijos.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai dirbanti įmonė, prekiaujanti grindų dangomis ir atliekanti grindų dangų klojimo darbus, nuolatiniam darbui Vilniuje ieško darbuotojo, norinčio išmokti grindų dangų klojėjo amato ir tapti specialistu.