Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Grožio specialistas

Palanga - UAB "Aktyvistas"

Darbo pobūdis

Malonus masažo namų svečių aptarnavimas;
Darbas su masažais ir grožio procedūromis;
Rezervacijų administravimas;
Aktyvūs pardavimai;
Įvairios informacijos teikimas ir malonus bendravimas;
Kiti masažo namų veiklos organizavimo darbai;
Vadovo pavestų darbų vykdymas.

Reikalavimai

Neišblėstanti šypsena veide;
Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, punktualumas, paslaugumas ir geranoriškumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose;
Greita orientacija ir lankstus mąstymas;
Imlumas naujovėms;
Būtinas kompetencijas atitinkantis išsilavinimas;
Patirtis privalumas.

Mes jums siūlome

Dirbti pilnu etatu arba antraeilėse pareigose;
Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku;
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
Puikias karjeros galimybes.
Laukiame Jūsų CV ir motyvacinio laiško.
CVB client

UAB "Aktyvistas"

„Melt“ – nauji ir stilingi svečių namai, įsikūrę vasaros sostinėje – Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje.
18 skirtingų dviviečių, triviečių bei apartamentų tipo kambarių. Kiekvienas iš jų išsiskiria savo pavadinimu ir spalva, kurie sugalvoti išlaikant dienos apšvietimo ir vasaros šilumos idėją. Svečių namuose vyrauja šiuolaikiškas ir minimalistinis interjeras, o saulės spindulių spektro tema atsispindi visuose kambariuose bei mažose detalėse.

Švečių namuose atidaromas nauji masažo namai
Informacija apie UAB "Aktyvistas"
9
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Dainius Drungilas