CVB client

Grožio specialistas

Palanga - UAB „Aktyvistas“

Darbo pobūdis

Malonus masažo namų svečių aptarnavimas;
Darbas su masažais ir grožio procedūromis;
Rezervacijų administravimas;
Aktyvūs pardavimai;
Įvairios informacijos teikimas ir malonus bendravimas;
Kiti masažo namų veiklos organizavimo darbai;
Vadovo pavestų darbų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Neišblėstanti šypsena veide;
Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, punktualumas, paslaugumas ir geranoriškumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose;
Greita orientacija ir lankstus mąstymas;
Imlumas naujovėms;
Būtinas kompetencijas atitinkantis išsilavinimas;
Patirtis privalumas.

Įmonė siūlo

Dirbti pilnu etatu arba antraeilėse pareigose;
Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku;
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
Puikias karjeros galimybes.
Laukiame Jūsų CV ir motyvacinio laiško.
CVB client

UAB „Aktyvistas“

UAB AKTYVISTAS
Įmonė jau daugiau kaip 20 metų specializuojasi turizmo paslaugų sektoriuje. Taip pat teikia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas.

„Palangos vasaros parkas“ - populiariausia poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje.

Apie įmonės vykdomą veiklas:

informacija apie UAB „Aktyvistas“
914 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.