Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dotnuva Baltic"
More about company »

Grūdų ir fermų įrangos ELEKTROS INSTALIACIJOS MONTUOTOJA(S)

Kėdainiai - UAB "Dotnuva Baltic"

Darbo pobūdis

Grūdų ir fermų įrangos elektros instaliacijos montavimas, įrangos derinimas, paleidimas
Darbas mobilus, lauko sąlygomis
Sezono metu darbas komandiruotėse nuo I iki V
Darbo vieta Dotnuvoje, Kėdainių r.

Reikalavimai

Profesinis arba aukštesnysis išsilavinimas elektronikos ir automatikos srityje
Gebėjimas dirbti kompiuteriu, skaityti techninius brėžinius bei elektros schemas
Gebėjimas savarankiškai planuotis darbus bei laiką
gebėjimas dirbti komandoje
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (C1E/CE kategorijos – privalumas)
Panašaus darbo patirtis

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą, dinamišką darbą motyvuotoje komandoje
Tobulėjimą ir kompetencijos kėlimą
Motyvacinę darbo apmokėjimo sistemą
Renginius darbuotojams

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

AB "Linas agro group" įmonė UAB "Dotnuva Baltic", daugiau nei 20 metų užsiimanti prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis; žemės ūkio sėklų dauginimu ir ruošimu; įvairaus dydžio grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo kompleksų projektavimu; gyvulininkystės fermų projektavimu, statyba ir rekonstrukcija.
Informacija apie UAB "Dotnuva Baltic"
1796 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
193
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1188 €
25% uždirba 1188-1674 €
25% uždirba 1674-2161 €
25% uždirba nuo 2161 €
Vadovas: Darius Jaloveckas