Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finsprendimas“
More about company »

Grupės vadovas

Iki 3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Finsprendimas“

Darbo pobūdis

draudimo tarpininkų grupės kūrimas: konsultantų paieška ir atranka;
draudimo konsultantų darbo organizavimas ir koordinavimas;
gyvybės draudimo produktų pardavimų tikslų vykdymo užtikrinimas.
darbas su verslo klientais.

Reikalavimai

iniciatyvumas ir orientacija į tikslą;
puikūs bendravimo įgūdžiai;
atsakingumas ir kruopštumas;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
vadovaujamo darbo patirtis (privalumas);
gyvybės draudimo produktų pardavimo patirtis; (privalumas).

Mes jums siūlome

aukštas pajamas užtikrinančią motyvacinę sistemą;
vadovavimo ir pardavimų mokymus;
daug inovatyvių sprendimų, kurie padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.
Draugišką atmosferą;
Visapusę pagalbą.

Atlyginimas

Iki 3000 €/mėn. į rankas

UAB "Finansinis sprendimas" - sparčiai auganti konsultacijas teikianti bendrovė, veikianti draudimo ir finansų srityje, šiuo metu ieško darbuotojų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Skyriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje ir Marijampolėje.