Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Novaturas“

Grupinių kelionių pardavimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „Novaturas“

Kodėl mes?

  • Esame didžiausi savo produktų krepšeliu, pervežtų turistų skaičiumi bei pardavimais, tačiau tikrasis mūsų didumas slypi ambicijoje sukurti gyvenimo kelionės patirtį kiekvienam mūsų klientui.
  • Per pandemiją išgyvenome vieną didžiausių krizių, tapome dar stipresni ir išmintingesni ir norime keistis ir augti kartu su dinamiška rinka bei besikeičiančiu vartotoju.
  • Kelionės yra mūsų aistra ir mūsų duona. Žinome, ką darome. Taip pat žinome, kad mūsų sėkmė slypi stiprioje ir ambicingoje komandoje.

Kodėl tu?

Darbo pobūdis

  • Kelionių pardavimo agentų konsultavimas apie mūsų produktus.
  • Darbas su keliautojų grupėmis – geriausiai jų poreikius atitinkančių pasiūlymų pateikimas, kelionių grupėms organizavimas.
  • Nuolatinis bendravimas su užsienio partneriais, atstovais užsienyje bei kelionių pardavimo agentais, siekiant užtikrinti kuo geresnį klientų poreikio patenkinimą ir spendžiant įvairius klausimus.
  • Konkurencinės aplinkos analizė, pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • Praktinė patirtis pardavimų ar klientų aptarnavimo srityje.
  • Darbo patirtis turizmo srityje būtų didelis privalumas.
  • Puikūs derybiniai, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, analitiškumas, orientacija į kliento poreikius, atidumas.
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus.
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai, orientacija į tikslus ir atsakomybė už rezultatą.
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Patraukli organizacinė kultūra ir tarptautinė aplinka Įdomus darbas novatoriškoje ir didelėje įmonėje Išskirtinės kelionių įsigijimo sąlygos Priedai už pasiektus tikslus

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis atlygis priklauso nuo patirties ir kompetencijų

AB „Novaturas" – didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse – buvo įkurta 1999 metais. Sukaupę didžiausią patirtį Lietuvoje, sėkmingai pritaikę ją Latvijos ir Estijos rinkose, AB „Novaturas" esame profesionalus ir novatoriškas šio regiono rinkos lyderis. Informacinės technologijos (IT) ir veiklos procesus automatizuojančios sistemos yra svarbi įmonės dalis. Įmonės IT architektūrą sudaro eilė produktų, pačių sukurtų komponentų bei integracinės sąsajos tarp vidaus ir partnerių sistemų. IT architektūra yra paremta žiniatinklio (angl. Web) technologijomis.
informacija apie AB „Novaturas“
2803 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1950 €
25% uždirba 1950-2315 €
25% uždirba 2315-3089 €
25% uždirba nuo 3089 €