You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltic Champs“

Grybų auginimo technologas (-ė)

2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Baltic Champs“

Darbo pobūdis

  • Technologinio proceso priežiūra nuo paruošimo iki derliaus nuėmimo;
  • Tinkamų sąlygų auginimo procese užtikrinimas;
  • Sprendimų priėmimas, duomenų sistemos valdymas;
  • Mechanizuotų technologinių darbų organizavimas bei priežiūra;
  • Galimos komandiruotės tobulėjimo tikslais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Agronomijos, sodininkystės/daržininkystės ar biologijos išsilavinimas ar patirtis;
  • Darbo patirtis žemės ūkio srityje – didelis privalumas;
  • Organizaciniai, planavimo, bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai ir efektyviai spręsti iškylančias problemas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Darbo specifikos apmokome vietoje;
  • Sveikatos bei nelaimingų atsitikimo draudimas;
  • Kuro kompensacija;
  • Mokymai, kursai darbo įgūdžių tobulinimui Lietuvoje ir užsienyje.

Atlyginimas

2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Baltic Champs“ yra moderniausias ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis, priklausantis didžiausiai Europoje ekologiško maisto bendrovių grupei „AUGA group“, veikiančiai principu „nuo lauko iki lentynos“. Šiai dienai „AUGA group“‘ komandą sudaro daugiau nei 1200 darbuotojų, iš kurių virš 500 dirba „Baltic Champs“. Kasdien gaminame ir didiesiems Europos prekybos tinklams tiekiame platų kultūrinių grybų asortimentą. Grybus auginame iš savo, pažangiomis technologijomis paruošto grybų substrato, užtikrindami pilną produktų gamybos kontrolę ir atsekamumą . Mūsų sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno komandos nario. Kasdien mes – nuo ūkio darbininko iki vadovo – dirbame išvien, siekdami bendro tikslo – vartotojams pristatyti aukščiausios kokybės, natūralią ir šviežią produkciją.
informacija apie UAB „Baltic Champs“
1589 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
492
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1235 €
25% uždirba 1235-1461 €
25% uždirba 1461-1734 €
25% uždirba nuo 1734 €