UAB „Headex“

Grybų surinkėjai (-os)! Užsidirbk iki 1100 „į rankas“! Patogus darbo grafikas!

840-1100 €/mėn. Į rankas
Širvintos, Ukmergė, Vilnius - UAB „Headex“

Darbo pobūdis

  • grybų skynimas ir rūšiavimas;
  • grybų sudėjimas į dėžes.

Darbo grafikas: 6 dienos dirbamos, 2 laisvos dienos (07:00 - 16:00). Susirinkus grupei žmonių būtų galimybė dirbti I - V (08:00 - 17:00).

Darbo vieta: Širvintos. Susirinkus grupei žmonių iš Ukmergės būtų suteikiamas transportas.

Reikalavimai

  • kruopštumas;
  • atidumas;
  • noras dirbti ir užsidirbti.

Mes Jums siūlome

  • nemokamą kavą bei arbatą darbo vietoje;
  • nemokamą sveikatos patikrinimą;
  • pertraukas kas 2,5 val.;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje;
  • kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

840-1100 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
informacija apie UAB „Headex“
1704 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
2374
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1612 €
25% uždirba 1612-1919 €
25% uždirba nuo 1919 €