Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Prodenta“

gyd. odontologo padėjėjas ar pagalbininkas

6-7,30 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „Prodenta“

Darbo pobūdis

Odontologijos klinika „Prodenta" prie savo komandos Marijampolėje, kviečia prisijungti gyd. odontologo padėjėją ar pagalbininkę.
Darbo pobūdis:
darbas su Gydytojais odontologais;
medicininių dokumentų pildymas;
kabinetų ir įrangos paruošimas;
pagalba atliekant įvairias procedūras.

Reikalavimai darbuotojui

Išsilavinimas aukštasis /aukštesnysis;
Puikūs pacientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai;
Geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai reaguoti stresinėse situacijose;
Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
Paslaugumas, punktualumas, pozityvumas, reprezentatyvi išvaizda;

Darbo patirtis medicinos srityje didelis privalumas.

Mes jums siūlome

puikias darbo sąlygas;
draugišką kolektyvą;
laiku mokamą atlyginimą;
galimybę tobulėti.
Darbo krūvis – pilna darbo diena.

Atlyginimas

6-7,30 €/val. neatskaičius mokesčių

Prodenta“ – tai viena inovatyviausių odontologijos klinikų visoje Lietuvoje, teikianti kokybiškas odontologines paslaugas ir turinti vienintelę laboratoriją Baltijos šalyse, kurioje 3D spausdintuvo ir skenavimo aparato pagalba greitai ir tiksliai ruošiami, skenuojami bei spausdinami dantų protezai, jų sudedamosios dalys ir prototipai.

Mūsų klinikos misija – teikti aukščiausios kokybės odontologines paslaugas savo pacientams.
informacija apie UAB „Prodenta“
3525 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1308 €
25% uždirba 1308-2610 €
25% uždirba 2610-5118 €
25% uždirba nuo 5118 €