Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Gydytoja (-as) - dermatologė (-as)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

dermatologinės procedūros;
profesionalus ir kompetetingas pacientų konsultavimas;
gebėjimas kvalifikuotai atlikti įvairias lazerines procedūras;
gebėjimas kvalifikuotai atlikti užpildų injekcijas.

Reikalavimai darbuotojui

gydytojo – dermatologo licencija;
ne mažiau nei 2 metų patirtis atiekant lazerinės dermatologijos ir estetinės medicinos procedūras;
punktualumas, atsakingumas;
kultūringas, dėmesingas, paslaugus, malonus bendravimas su klinikos pacientais;
anglų ir rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
konkurencingą darbo užmokestį;
puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikoje - Era Esthetic teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. 12 metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių. 4 klinikos filialai veikia Vilniuje, Kaune ir Rygoje, kviečiame apsilankyti naujausiame – tai Estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje – Era Esthetic Avenue, M.Valančiaus g. 7, Vilniuje ant Tauro kalno.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €