pvmed Personalvermittlung

Gydytojams-specialistams Vokietijoje

Užsienis: Vokietija - pvmed Personalvermittlung

Darbo pobūdis

Siūlome garantuoto įsidarbinimo galimybę, įskaitant vokiečių kalbos mokymąsi ir profesinius kvalifikacinius mokymus pagal poreikį gydytojams, turintiems šias specializacijas:

  • Šeimos medicina
  • Vidaus ligos
  • Oftalmologija
  • Dermatologija
  • Pediatrija
  • Psichiatrija
  • Neurologija

ir norintiems dirbti Vokietijoje ambulatorinio gydymo sektoriuje.

Kandidatuoti gali ir gydytojai, nemokantys vokiškai, kadangi šis projektas apima ne tik profesinį apmokymą, bet ir intensyvius vokiečių kalbos kursus Lietuvoje ir Vokietijoje.

Pasiruošimas B2 egzaminui ir C1/Medizin testui vyksta Vokietjoje, intensyvių 4-ių mėnesių kalbos kursų metu.
Kalbos kursus Lietuvoje ir Vokietijoje apmoka darbdavys,
Taip pat jis apmoka ir apgyvendinimo bei pragyvenimo išlaidas kalbos kursų ir profesinio paruošimo darbui Vokietijoje metu.

Su atrinktais kandidatais sudaroma darbo sutartis (ir tuo pačiu garantuojama darbo vieta), kuri įsigalioja gavus aprobaciją. Pradinis atlyginimas sudaro 5.600,- € bruto, o po bandomojo 6 mėn. laikotarpio didėja iki 6.300,- € bruto. Be to, yra galimybė gauti papildomas pajamas, atsižvelgiant į individualius specialybinius gebėjimus. Gydytojų atlyginimus Vokietijoje nustato ir kontroliuoja Marburger Bund.

Viems susidomėjusiems ir atitinkantiems keliamus reikalavimus suteikiame galimybę susipažinti su siūlomomis sąlygomis vietoje, t. y. atvykti 1 - 3 dienoms į Vokietiją, susipažinti su programą vykdančiais ir koordinuojančiais asmenimis, siūlomo darbo vietomis. Kelionės ir nakvynės išlaidas apmoka organizatoriai.

Reikalavimai darbuotojui

Įgyta specializacija šiose srityse:

Šeimos medicina
vidaus ligos
oftalmologija
dermatologija
pediatrija
psichiatrija
neurologija

Noras išmokti vokiečių kalbą
Noras dirbti ir gyventi Vokietijoje

Garantuotą darbo vietą Vokietijoje ambulatorinio gydymo sektoriuje Vokietijos Saksonijos-Anhalt federacinėje žemėje.

Puikias galimybes išmokti vokiečių kalbą.

Paramą visais organizaciniais klausimais, jei vykstate su šeima.