Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Diaverum klinikos"
More about company »

Gydytojas (-a)

Kaunas - UAB "Diaverum klinikos"

Darbo pobūdis

Hemodializės klinikoje Kaune siūlome darbą gydytojui nefrologui (-ei) arba gydytojui (-ai), turinčiam specializaciją šeimos, vidaus ligų, intensyviosios terapijos srityse.

Darbo pobūdis: Teikti kvalifikuotą ir specializuotą medicinos pagalbą dializuojamiems pacientams.

Reikalavimai

Galiojanti gydytojo licencija;
Patirtis šeimos, vidaus ligų, intensyviosios terapijos ar bendrosios praktikos srityse;
Darbo patirtis dializėje - privalumas;
Orientacija į pacientus ir jų aptarnavimo kokybę.

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį;
Gydytojams ne nefrologams apmokame hemodializės kursus;
Bendrovė turi 14 padalinių, kuriuose yra galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulintis.

Jei susidomėjote, kreipkitės
Tel. Žmogiškųjų išteklių ir komunikacijos vadovė
Erika Marengolcaitė

Diaverum – tai viena didžiausių nepriklausomų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų pasaulyje.

Mūsų kompanijos vertybės – kompetencija, įkvėpimas, atsidavimas – leidžia mums nuolat tobulėti, teikiant paslaugas, užtikrinančias geriausią gydymą ir kokybę mūsų pacientams.

Diaverum turi klinikas 20-yje šalių, kuriose dirba daugiau nei 9000 motyvuotų darbuotojų ir pacientų
Informacija apie UAB "Diaverum klinikos"
174
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaida Kojalienė