Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „R.V.L.“
More about company »

Gydytojas (-a) Radiologas echoskopuotojas

Vilnius - UAB „R.V.L.“

Darbo pobūdis

Echoskopijų atlikimas, komentavimas.

Reikalavimai

Patirtis.

Mes jums siūlome

UAB R.V.L., siūlo darbą naujoje medicinos klinikoje, visiškai naujas pastatas 750kv., naujoje Zujūnų klinikoje, didelė apylinkė. Motyvacinė sistema, lankstus darbo grafikas.

Darbas didelėje šeimos klinikoje. Klinikos pastatas visiškai naujas, 750 kv.m.
Informacija apie UAB „R.V.L.“
1011 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 370 €
25% uždirba 370-616 €
25% uždirba 616-1252 €
25% uždirba nuo 1252 €
Vadovas: Loreta Ilekienė