Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OPS Lietuva Assistance“
More about company »

Gydytojas - medicinos ekspertas asmens žalų įvertinimui-administravimui

Vilnius - UAB „OPS Lietuva Assistance“

Darbo pobūdis

  • bendravimas su klientais sveikatos, medicininių išlaidų atvejais, žalų reguliavimo klausimais;
  • sveikatos draudimo žalų bylų suruošimas draudimo išmokų mokėjimams;
  • sprendimų dėl draudimo išmokų mokėjimo/nemokėjimo priėmimas bei argumentavimas;
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su sveikatos priežiūros įstaigomis žalų reguliavimo klausimais;

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis/ neuniversitetinis medicininis išsilavinimas;
  • anglų, rusų kalbų mokėjimas;
  • gebėjimas vertinti, daryti išvadas ir priimti atsakomybę už sprendimus;

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei dinamišką darbą;
  • darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve, galimybę augti ir tobulėti;
  • konkurencingą atlygio paketą;
  • lankstų darbo grafiką.

Užsienio draudimo įmonių atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Asistavimas draudimo kompanijoms, draudiminių įvykių administravimas.
Informacija apie UAB „OPS Lietuva Assistance“
1046 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Daiva Meškauskienė