Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Žvėryno odontologijos klinika“

Gydytojo odontologo padėjėjas (-a)

5,50-7,50 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Žvėryno odontologijos klinika“

Darbo pobūdis

Asistavimas gydytojui odontologui
Pacientų srautų bei gydytojo darbo grafiko valdymas;
Bendravimas su klinikos pacientais;
Odontologinės darbo vietos priežiūra;
Instrumentų sterilizavimas / tvarkymas;
Bendradarbiavimas su klinikos personalu sprendžiant kasdienes situacijas.

Reikalavimai darbuotojui

Sąžiningumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas valdyti stresines situacijas, darbštumas, komunikabilumas;
Anglų ir / arba rusų kalbų mokėjimas (abi kalbos privalumas);
Gydytojo odontologo padėjėjo / pagalbininko licencija arba didelis noras mokytis visiškai naują sritį bei gauti licenciją ateityje
Noras rūpintis Pacientais bei būti sveikatos priežiūros sistemos dalimi

Mes jums siūlome

Draugišką ir ambicingą kolektyvą;
Lankstų darbo grafiką;
Visapusišką pagalbą augant kartu su įmone;
Garantuojame aktyvią ir įdomią darbo atmosferą!

Atlyginimas

5,50-7,50 €/val. į rankas

Esame daugiau kaip 20 metų veikianti odontologijos klinika, turinti tris filialus Vilniuje - S. Moniuškos g. 25, Antakalnio g. 21A ir Bokšto g. 13.
Klinikoje dirba 18 specializuotų aukščiausios kvalifikacijos gydytojų odontologų.
Pacientai, Komanda, Kokybė ir Technologijos – Klinikos pagrindinės vertybės.
Kiekvieno Paciento situacija vertinama bei planuojama individuliai, sudaromas individualus gydymo planas.
Klinikoje dirba profesionali Komanda visose grandyse – tiek medicininėje, tiek administracinėje.
informacija apie UAB „Žvėryno odontologijos klinika“
3026 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1222 €
25% uždirba 1222-2471 €
25% uždirba 2471-3400 €
25% uždirba nuo 3400 €