MB „Kauno odontologijos paslaugų centras“

Gydytojo odontologo padėjėjas/asistentas

6-10 €/val. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - MB „Kauno odontologijos paslaugų centras“

Darbo pobūdis

Asistavimas gydytojui odontologui-protezistui,
Gydytojui endodontologui;
Medicininių dokumentų paruošimas;
Pagalba atliekant įvairias procedūras;
Įrangos ir kabineto paruošimas;

Reikalavimai darbuotojui

Galiojanti odontologo padėjėjo licencija;
Panašaus darbo patirtis;
Greita orientacija ir atidumas;
Punktualumas;
Komandiškumas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Draugišką kolektyvą ir profesionalių specialistų komandą;
Papildomą motyvacinę sistemą, priklausančią nuo klinikos rezultatų; lankstų darbo grafiką derinamą su kitu darbu/veikla. Platesnė informaciją darbo pokalbio metu.

Atlyginimas

6-10 €/val. neatskaičius mokesčių

informacija apie MB „Kauno odontologijos paslaugų centras“
773 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.