Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija

Gyvulininkystės vyr. specialistas

700-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija

Darbo pobūdis

  • Galvijų kilmės dokumentų išdavimas;
  • galvijų eksterjero vertinimas ir svėrimas;
  • darbas su kontrolinėmis stotimis, buliukų atranka;
  • DNR ir genomo tyrimų organizavimas;
  • produktyvumo kontrolė, duomenų analizavimas;
  • galvijų augintojų konsultavimas;
  • dalyvavimas organizuojant aukcionus ir kitus renginius;
  • dokumentų ir ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Veterinarinės medicinos magistro laipsnis ir veterinarijos gydytojo kvalifikacija;
  • mėsinių galvijų auginimo ypatumų išmanymas - privalumas;
  • užsienio kalbų mokėjimas (anglų, rusų) - privalumas;
  • gebėjimas analizuoti informaciją ir operatyviai priimti sprendimus;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • pozityvumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • organizuotumas, savarankiškumas, kūrybiškumas;
  • reiklumas sau ir kitiems, gebėjimas užsibrėžti tikslus ir jų siekti, objektyvumas;
  • vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
  • raštvedybos taisyklių išmanymas, sklandus minčių dėstymas valstybine kalba (žodžiu ir raštu).

Mes jums siūlome

  • Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą;
  • puikias darbo sąlygas ir draugiškus kolegas;
  • mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

informacija apie Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
1933 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.