UAB „Geldauda“

GYVULIŲ ŪKIO DARBININKAS (-ė) Vokietijoje

1680-2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Geldauda“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą gyvulių ūkyje. Reikės šerti ir prižiūrėti arklius, karves, kiaules ir vištas, valyti aptvarus, pabarstyti juos šienu, išvesti gyvulius į ganyklą, išvežti panaudotą šieną ir valyti kiemą.
Darbo vieta: 75180 Pforzheim, pietvakarių Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Anglų arba vokiečių kalbos pagrindai;
Darbštumas;
Patirtis gyvulių ūkyje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą patogų ir privatų apgyvendinimą;
Laiku mokamą atlyginimą;
Ilgalaikį ir pastovų darbą;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1680-2000 €/mėn. į rankas

Mūsų įmonė savo veiklą vysto laikinojo įdarbinimo, rangos bei personalo atrankos srityse.

Mes rūpinamės, kad rangos bei personalo nuomos paslaugos būtų kokybiškai teikiamos visiems mūsų partneriams užsienyje bei Lietuvoje. Taip pat, stengiamės užtikrinti, kad kiekviena darbo vieta pilnai išpildytų kandidato lūkesčius.

Nuolatos augant komandai ir didėjant projektų skaičiui ieškome kvalifikuotų specialistų bei įvairių sričių darbininkų įvairioms pozicijoms užimti.