Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO
More about company »

GYVYBĖS DRAUDIMO KONSULTANTAS (-Ė) (ALYTUS, DRUSKININKAI)

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška;
  • Kliento poreikių išsiaiškinimas;
  • Konsultavimas gyvybės draudimo klausimais;
  • Gyvybės draudimo paslaugų pasiūlymų klientams ruošimas.

Reikalavimai

Jeigu gebate dirbti savarankiškai ir norite būti nepriklausomas bei planuotis laiką pats, esate atsakingas, iniciatyvus, atkaklus siekiant rezultatų bei lengvai bendraujantis, norite mokytis ir tobulėti, kviečiame tapti mūsų komandos nariu.

Privalumas - patirtis pardavimų srityje.

Įmonė Jums siūlo

  • Neribotą atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
  • Kompanijos organizuojamus mokymus;
  • Puikią atmosferą, šaunų kolektyvą ir motyvuojančius vadovus;
  • Patrauklią motyvacinę programą bei papildomas naudas;
  • Darbą pagal individualios veiklos pažymą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.