Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Delca Invest“
More about company »

H2AUTO PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) (B2C)

Vilnius - UAB „Delca Invest“

Darbo pobūdis

 H2Auto strategijos kūrimas ir vystymas
 H2Auto padalinio biudžeto sudarymas ir laikymasis
 Vadovavimas pardavimų, marketingo, klientų aptarnavimo ir operacijų darbuotojams
 Dalyvavimas parodose
 Tikslinės rinkos ir konkurentų analizė
 B2C ir B2B pardavimų vystymas

Reikalavimai

 Ne trumpesnė nei 3 metų vadovavimo patirtis B2C ir B2B pardavimų srityje
 Gebėjimas analizuoti, organizuoti ir užtikrinti efektyvią padalinio veiklą
 Sisteminis mąstymas, greita reakcija ir dėmesys veiklai
 Puikūs pardavimų ir derybų įgūdžiai, orientacija į rezultatą

Mes jums siūlome

 Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą sparčiai augančioje kompanijoje
 Sprendimų laisvę savo atsakomybių ribose
 Geras darbo sąlygas ir darbui būtinas darbo priemones (kompiuteris, telefonas ir automobilis)

Atlyginimas

Derybų klausimas

H2AUTO () – sparčiai augantis automobilių plovyklų tinklas Lietuvoje.

Išskirtinio dizaino ir modernios technologijos automobilių savitarnos bei automatinės plovyklos veikia Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje, Alytuje, Utenoje, Tauragėje, Mažeikiuose, Kelmėje ir kituose miestuose.
Informacija apie UAB „Delca Invest“
733 €
Vid. atlyginimas bruto
41
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 366 €
25% uždirba 366-435 €
25% uždirba 435-854 €
25% uždirba nuo 854 €
Vadovas: Agnė Janušonytė