HESBURGER

HESBURGER padažų gamyklos technikas

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - HESBURGER

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome techniko, kuris galėtų prisijungti prie profesionalaus ir draugiško kolektyvo naujame Hesburger logistikos centre.
Technikas bus atsakingas už savalaikės prevencinės priežiūros atlikimą, įrenginių remontą, sisteminių sutrikimų identifikavimą. Teiks informaciją išorinei remonto/priežiūros įmonei, asistuos techninės priežiūros vadovui.

Jei turite techninį išsilavinimą, panašaus darbo patirties bei ūkiškumą – kviečiame prisijungti!

Pagrindinės užduotys:

  • Įrenginių prevencinė priežiūra ir remontas;
  • Sutrikimų šalinimas užtikrinant nepertraukiamą įrenginių darbą;
  • Atsarginių detalių poreikio identifikavimas;
  • Įrenginių priežiūros sistemos įrašų pildymas;
  • Prevencinės priežiūros grafikų sudarymas ir koregavimas;
  • Instrukcijų rašymas;
  • Pastato inžinerinių sistemų prevencinė priežiūra.

Darbo laikas:
Pirmadienis -Penktadienis. 09:00 – 17:00.
SAVAITGALIAI LAISVI.

Darbo vieta: Sodų g. 135, Lt-53304 Tirkiliškių k., Kauno r.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Bent 2 metų sėkminga panašaus darbo patirtis (maisto gamybos įmonėje privalumas);
  • Gamybos technologinių procesų išmanymas;
  • Techninių problemų sprendimų įgūdžiai;
  • Automatizuotų sistemų išmanymas;
  • Mechanikos, elektros ir elektronikos sričių išmanymas;
  • Brėžinių skaitymas (elektra, mechanika, hidraulika);
  • Atsakingumas, kruopštumas, loginis mąstymas;
  • Puikūs komandinio darbo ir bendravimo įgūdžiai;
  • Valstybinės ir anglų kalbos mokėjimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Patogų darbo grafiką;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Įvairiapusišką ir įdomų darbo pobūdį;
  • Darbą patikimoje Suomijos kapitalo kompanijoje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Šiuolaikinę darbo aplinką, priemones ir darbo drabužius;
  • Pietų pertrauka yra įtraukta į darbo laiką;
  • Kava/arbata/kakava nemokamai;
  • Nuolaidos Hesburger restoranuose;
  • Sveikatingumo priedas;
  • Kompensuojamos kelionės išlaidos.

Papildomą informaciją suteiksime tik atrinktiems kandidatams, su jais susisieksime asmeniškai.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas
Priedai skiriami papildomai.

HESBURGER

"Hesburger“ – šeimai priklausanti bendrovė, pirmenybę teikia protingiems, ilgalaikiams verslo sprendimams. Mes vadovaujamės tomis pačiomis vertybėms nuo pat 1966 metų.
UAB "Hes-Pro Vilnius" yra „Hesburger“ tinklo dukterinė įmonė.
Šiuo metu aktyviai ruošiamės atidaryti naują pilnai automatizuotą padažų gamyklą. Gamykloje bus gaminamas majonezas ir padažai Hesburger įmonių reikmėms - Lietuvos, Estijos, Latvijos, Suomijos, Bulgarijos, Ukrainos, Rusijos ir Vokietijos restoranams. Gamyboje dirbs apie 20 žmonių.
Šiuo metu ieškome 'Hesburger" padažų gamyklos techniko.
See all ads of this company (4)
informacija apie HESBURGER
825 €
Vid. atlyginimas bruto
625
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 522 €
25% uždirba 522-730 €
25% uždirba 730-974 €
25% uždirba nuo 974 €