Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB "Holiganas" offers job:

UAB "Holiganas"

Smaližainė ir vegetariškas/veganiškas restoranas.
Holigans keliauja per pasaulį su šviesa – jie netemdo jūsų pasitenkimo maistu ir gyvenimu sveikatą darkančiais priedais, stabilizatoriais, nesveikais miltais ir baltu cukrumi, beverčiais aliejais ir skonio stiprikiais, smurtiniais produktais (mėsa, žuvis, kiaušiniai), įvairiausiais intoksikantais (alkoholis, juoda, žalia arbata, kava su kofeinu...). Holigans ypatingą dėmesį skiria maisto švarai ir pačiam maisto gaminimo procesui. Holigans restoranuose dirbančių žmonių šypsenos – nenupirktos, jie laimingi galėdami jums pasitarnauti. Todėl kasdien būk ne tik sotus, bet ir įkvėptas! Mūsų laimė – prisidėti prie jūsiškės.

Holigans‘ai propaguoja sveiką gyvenseną, jauseną ir mąstyseną. Diena nueina perniek, jei per ją nespėjai kam nors padaryti ko nors gero. Ką gero šiandien jau spėjai iškrėsti tu?:)

Holigans laimingo maisto koncepcija atitinka šių dienų ieškančių ir mąstančių žmonių troškimą. Troškimą realaus gyvenimo: gyvo, spalvoto, džiugaus, kupino bendravimo, atradimų, skonio ir meilės.

Company job ads