Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Osama“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1250-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Osama“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais klientais (kavinės, restoranai, viešbučiai)
  • Naujų klientų ir galimybių paieška
  • Užsakymų priėmimas
  • Pardavimo akcijų organizavimas
  • Klientų atsiskaitymo kontrolė
  • Pasiūlymų ruošimas klientams
  • Naujų projektų kūrimas, inicijavimas ir palaikymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis Horeca pardavimų srityje
  • Labai geri bendravimo, derybiniai įgūdžiai
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, greita orientacija
  • Geri darbo su kompiuterių įgūdžiai
  • Darbo su kava išmanymas - privalumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Vertiname darbuotojus, mokančius dirbti savarankiškai

Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje ir stiprią vidinę kultūrą kuriančioje įmonėje, kurioje vertinami darbuotojai ir jų idėjos. Inovatyvi įmonės struktūra sukuria terpę tobulėti ir atskleisti savo talentus. Sprendimai čia priimami greitai, pasitelkiant į pagalbą kolegas, dalinantis patirtimis.

Atlyginimas

1250-3000 €/mėn. į rankas
UAB „Osama“

UAB „Osama“

UAB „Osama“ – daugiau nei 26 metus sėkmingai veikianti distribucijos įmonė, užsiimanti plataus vartojimo prekių prekyba Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Įmonė teikia distribucijos paslaugas puikiai žinomiems prekiniams ženklams tiek tarptautiniu mąstu, tiek Lietuvoje: „Kubuś“, „Tymbark“, "Nestea", „Roshen“, „Kauno grūdai“, „Fini“, "Regina" ir kelioms dešimtims kitų. Įmonė turi savo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Latvijoje ir Estijoje.
informacija apie UAB „Osama“
2770 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
111
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1650 €
25% uždirba 1650-2102 €
25% uždirba 2102-3095 €
25% uždirba nuo 3095 €