Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva
More about company »

HR direktoriaus pavaduotojas (-a) (terminuota 1,5 metų darbo sutartis)

Vilnius - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis:

  • Įmonės standartų, procedūrų, tvarkų personalo valdymo srityje analizė bei įgyvendinimas;
  • Darbuotojų atrankų, sveikatos tikrinimo, veiklos vertinimo, mokymų organizavimas;
  • Darbuotojų atostogų bei atlygio sistemos, metinių priedų administravimas;
  • Ataskaitų personalo valdymo klausimais rengimas;
  • Darbuotojų konsultavimas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės, civilinės saugos, darbo teisės bei personalo valdymo klausimais;
  • Su personalo valdymu bei administravimu susijusių dokumentų rengimas;
  • Kitų su personalo valdymu susijusių funkcijų vykdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Daugiau kaip 3 metų darbo patirtis personalo administravimo/valdymo srityje;
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų išmanymas;
  • Puikūs raštvedybos, darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių bei anglų kalbos žinios.

Reikalingos asmeninės savybės:
  • Iniciatyvus, savarankiškas;
  • Atidus, kruopštus, atsakingas;
  • Gebantis dirbti komandoje.

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Kontaktinis nr. Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba .

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.