Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR solutions
More about company »

HR sistemos specialistas/People Data

Vilnius - HR solutions

Darbo pobūdis

Mes ieškome HR sistemų specialisto, kuris norėtų prisijungti prie mūsų YIT People Data tarptautinės komandos.
Mūsų komanda dirba tam, kad užtikrintų efektyvų ir sklandų HR duomenų naudojimą, analizę tarptautiniu mastu.
Tavo darbo vieta būtų YIT Vilnius, Lietuva.
Tavo pagrindinė atsakomybė būtų sklandus žmogiškųjų išteklių sistemų veikimas ir naudotojų maksimalios naudos užtikrinimas Lietuvoje.
Užduotys:
  • Administruoti ir toliau vystyti personalo valdymo programą SuccessFactors;
  • HR kolegų mokymų vedimas/konsultacijos programos naudojimosi klausimais;
  • Programos analizė, pakeitimų/naujai įdiegtų funkcijų testavimas;
  • Metinės darbuotojų apklausos "Voice" proceso visoje korporacijoje koordinavimas.

Reikalavimai:

  • Turi įgijęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą (IT, inžinerinėje ar vadybos srityje būtų privalumas);
  • Puikiai jautiesi dirbdamas komandoje;
  • Turi puikius laiko planavimo įgūdžius bei darbo patirties intensyvioje darbo aplinkoje;
  • Puikiai komunikuoji (raštu/žodžiu) anglų kalba;
  • Turi darbo patirties administruojant personalo valdymo sistemas ar kitas verslo valdymo sistemas.

Mes siūlome:

  • Aiškius tikslus ir užduotis;
  • Individualią mokymų programą įvedimo laikotarpiu;
  • Keliones ir pažintis su kitų tautų verslo aplinka;
  • Tarptautinius mokymus/stažuotes;
  • Karjeros galimybes YIT korporacijoje.

Tarptautinės Suomijos kapitalo įmonių grupės „YIT“ ir „Lemminkainen“ susijungus „YIT“ tapo didžiausia Suomijos ir viena didžiausių Šiaurės Europos statybos įmonių grupių. Iš viso YIT įmonių grupė veikia 11 šalių. Jose dirba per 10 tūkst. darbuotojų, kurie kartu su klientais kuria funkcionalius, patrauklius ir tvarius miestus bei pramonės teritorijas.