No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Gi Group Lithuania

Ieškai darbo, kuriame mokama už rezultatą? Darbšti sandėlio komanda ieško naujo nario | Darbas individualiu grafiku

800-1000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas, Kazlų Rūda, Prienai - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Ieškai darbo, kuriame būtų sąžiningai įvertinti Tavo darbai? Kaip tik tokį pasiūlymą ir turime. Čia savo darbuotojams taikome motyvuojančią atlygio sistemą - kuo daugiau užsakymų surenki, tuo daugiau užsidirbti. Tad jei darbe nosies nekrapštai, nori išmokti arba jau moki vairuoti el. vežimėlį bei esi atkaklus - prisijunk prie užsakymų surinkėjų komandos - labai Tavęs laukiame.

Ką veiksi darbo metu?

Vairuosi elektrinį vežimėlį (išmokysime, jei nežinai kaip), komplektuosi produkto paletes, dirbsi su specialiai užsakymų surinkimui pritaikyta technologija - ji padės darbus atlikti daug greičiau.

Įdomu? Kandidatuoti gali ir paskambinęs .

Reikalavimai darbuotojui

Jei tik turi motyvacijos ir noro dirbti, esi atidus, o fizinis darbas Tau nebaisus, prisijunk prie mūsų komandos!

Įmonė siūlo

  • Individualus darbo grafikas;
  • Kuo geresni rezultatai - tuo didesni priedai prie bazinio atlyginimo;
  • Kuro kompensacija vykstant į darbą iš toliau ar vežantis kartu kolegas;
  • Mokymai naujai prisijungusiems (nesijaudink, jei neturi jokios patirties!);
  • Nemokama skani kava - galėsi gerti kiek tik norėsi;
  • Dirbsi su naujausiomis technologijomis kurios padės Tau uždirbti daugiau;
  • Prisijungsi prie smagaus, draugiško kolektyvo - liūdna tikrai nebus!

Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs sutinkate, kad UAB Gi Group Lithuania tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų ir paieškos į laisvas darbo vietas tikslais UAB Gi Group Lithuania privatumo politikoje nurodyta tvarka. Taip pat Jūs sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų saugomi UAB Gi Group Lithuania duomenų bazėje 30 mėnesių. UAB Gi Group Lithuania įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą. Daugiau informacijos:lt.gigroup.com/informacija-apie-asmens-duomenu-tvarkyma/

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Gi Group Lithuania

Gi Group Lithuania

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.