Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ES4B"
More about company »

Ieškomas PHP programuotojas

Kaunas - UAB "ES4B"

Darbo pobūdis

Ieškome perspektyvaus žmogaus, kuris įsilietų į mūsų darnią komandą.

Jei turi didelį norą programuoti ir tobulėti - ateik pas mus. Programuojame web sprendimus, e. verslo sprendimus, verslo valdymo sistemas, aplikacijas išmaniesiems telefonams ir TV aplikacijas.

Reikalavimai

  • GERAI išmanyti PHP5/MySQL, HTML5/CSS3, JavaScript, jQuery;
  • Išmanyti objektiškai orientuotą programavimą bei MVC struktūrą;
  • Mokėti dirbti tiek individualiai, tiek draugiškoje komandoje.

Papildomi karmos taškai, jeigu išmanote bent vieną iš žemiau išvardytų dalykų:
  • Bootstrap / Foundation CSS framework'ai
  • SASS / LESS preprocesoriai
  • OpenCart / PrestaShop / Wordpress
  • CodeIgniter / Yii / Symphony 2 / Laravel PHP framework'ai
  • Git / Svn versijavimo sistemos

Mes jums siūlome

Esame stabili auganti įmonė, su jaunatvišku ir draugišku kolektyvu. Garantuojame stabilų atlyginimą (mokamą oficialiai be jokių vokelių).

Laukiame CV adresu

Mob. tel.
UAB "ES4B"

UAB "ES4B"

UAB ES4B veiklą vykdo nuo 2008 metų. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – internetinių sprendimų verslui kūrimas, internetinių svetainių ir portalų kūrimas, elektroninės komercijos sprendimų kūrimas, internetinių verslo valdymo sistemų kūrimas, konsultacijos išnaudojant internetinę erdvę verslo efektyvumui gerinti, internetinių projektų palaikymas ir aptarnavimas.

Informacija apie UAB "ES4B"
1193 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aidas Jarušaitis