Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Buivydiškių veterinarijos klinika“

Ieškomas veterinarijos felčeris

550-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Buivydiškių veterinarijos klinika“

Darbo pobūdis

Ieškomas veterinarijos felčeris darbui su smulkiais gyvūnais:

Asistavimas veterinarijos gydytojui;
Pagalba apžiūrų ir operacijų metu;
Gyvūno fiksavimas, duomenų suvedimas į programą;
Laboratorinių tyrimų atlikimas, kraujo paėmimas, kateterių įvedimas;
Švaros palaikymas klinikoje, instrumentų plovimas bei sterilizavimas;

Reikalavimai

Veterinarijos felčerio išsilavinimas;
Darbštumas, noras tobulėti;
Geri bendravimo įgūdžiai;

Privalumai:
Užsienio kalbų mokėjimas

Pirmenybė teikiama specialistams su darbo patirtimi.

Mes jums siūlome

Galimybes tobulėti ir realizuoti savo sugebėjimus; Draugišką kolektyvą;
Patrauklias darbo sąlygas.

Atlyginimas

550-750 €/mėn. į rankas

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymą el.paštu
informacija apie VšĮ „Buivydiškių veterinarijos klinika“
1703 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.